WELKOM



Beste mede-eigenaars en bewoners,

          Meer en meer is er een noodzaak om met moderne technologie de communicatie te bevorderen. Daarom werd deze website aangemaakt voor de eigenaars en bewoners van onze residentie. Als webmaster is het mij een groot genoegen U deze website aan te bieden.

          In samenwerking met al de voorzitters en de syndicus trachten we op deze manier belangrijke informatie te bezorgen die snel kan geraadpleegd worden. Met Uw hulp hopen we hierdoor de sfeer in onze residentie zo aangenaam mogelijk te maken.

Meer weten over Oostende praktisch ? Klik op OOSTENDE

Noteer: Deze website is gemaakt met drupal 7.

Webmaster

H.R.Leppens

ALGEMENE RAAD

Algemene voorzitter: Dhr. Rudi Van Nevel
Ondervoorzitter: Dhr. Paul Crab

VOORZITTERS EN LEDEN WERKGROEPEN.

Werkteam Gevelreiniging en Waterinfiltratie: Syndicus Dhr. S. Dhont en/of Dhr. N. Werbrouck, Voorzitters: Dhr. R. Van Nevel, Dhr. G. De Jonghe, Dhr. G. Vandaele, Dhr. W. Tielemans, Dhr. Johan Rousseeuw, Dhr. R. Leppens.

Financiën & Verzekeringen: Dhr. Gerry Wertelaers
en Dhr. Stefan Broekmans, Dhr. Philippe Roels en Mevr. Meers.

Veiligheid, Hypiëne & Netheid: Dhr. Walter Tieleman
en Mevr. Elza Verhelst, Dhr. Rudy Van Nevel.

Energie & Nutsvoorzieningen: Dhr. Marcel Vandendaele

Gebouw onderhoud en Technieken: Dhr. Gilbert Van Daele
en Roger Leppens, André Oosterlinck, Mevr. Frida Verhelst..

Communicatie, Raportering en Contracten: Dhr. Roger Leppens
en Mevr. Gaby Pijpops, Mevr. Sophie Verduyn, Dhr. Paul Crab


Sectie
Naam voorzitter
E-mail
01
Mevr. Pijpops - Grossen.
gabrielle.pijpops-grossen@skynet.be
02
Dhr. Rousseeuw.
rousseeuw.2495@gmail.com
03
Dhr. Tielemans.
tielemans2450@gmail.com
04
Dhr. Broekmans.
Stefan.bvbabroekmans@telenet.be
05
Mevr. Kepeneers.
ann.kempeneers.oostende@telenet.be
06
Dhr. Leppens.
roger.leppens@telenet.be
07
Mevr. De Ridder-Verhelst Frida.
Frida.Verhelst@telenet.be
08
Dhr. Van Nevel.
rudi_vannevel@hotmail.com
09
Open
Open
10
Dhr. Van Daele.
gilbert.vandaele@proximus.be
11
Mevr. Meers Marleen.
marleenmeers@gmail.com
12
Mevr. R. Desmet.
ritadesmet@yahoo.com
13
Dhr. Vandendaele.
Marcel.vandendaele@gmail.com
14
Dhr. De Jonghe Geert.
geertdejo@gmail.com
15
Dhr. Roels.
Philippe.Roels@axa.be
16
Dhr. Oosterlinck.
andre.oosterlinck@proximus.be
17
Mevr. Verduyn..
verduynsophie@gmail.com
17 bis
Dhr. Crab.
paulcrab@skynet.be
18 bis
Dhr. Crab.
 
18
Mevr. Verelst Elza
elza.verhelst@telenet.be
19
Garage en gemeenschappelijke ruimte
geen



Website bijgewerkt of onderhouden: 2020-10-10



Design, development and webmaster: Roger LEPPENS